w pełni automatyczne mycie metodą natryskową

Czyszczenie natryskowe:

Istnieje wiele różnych sposobów skutecznego czyszczenia w przemyśle, produkcji i warsztatach. Właściwy wybór zależy od konkretnych wymagań.

Czyszczenie natryskowe jest jedną z najbardziej wydajnych i wszechstronnych metod czyszczenia. Nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni, od metalu i plastiku po szkło. Czyszczenie natryskowe polega na rozpyleniu środka czyszczącego na czyszczoną powierzchnię. Rozpuszcza on i usuwa brud oraz osady. Środek czyszczący jest stosowany w automatach myjących, systemach czyszczenia zalewowego lub wannach zanurzeniowych.

Różne środki czyszczące są stosowane do czyszczenia natryskowego, zalewowego, zanurzeniowego i w automatach myjących. Alkaliczne środki czyszczące są szczególnie skuteczne w usuwaniu tłuszczu, oleju i brudu. Neutralne detergenty są łagodniejsze dla powierzchni i dlatego są szczególnie odpowiednie do czyszczenia wrażliwych materiałów. Do wyboru jest nasz neutralny, niezawierający etykiet WAS 10.500 lub alkaliczny WAS 10.100, który usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.